Dawid

DAWID

Dawid swoja przygodę ze sprotem rozpoczął w wieku 17 lat. Od zawsze interesowały go sporty sylwetkowe i między innymi w tym kierunku zaczął się rozwijać, nie zapominając o fundamentach takich jak zdrowie, mobilność czy zrównoważona dieta.

Początkowo w Polsce, a następnie za granicą uczył się, trenował i zdobywał wiedzę. W 2016 roku został ambasadorem marki 7Nutrition. Związał się z teamem Muscle Finesse, gdzie pod okiem wykwalifikowanej kadry doskonalił swoje umiejętności w strefie treningu i zdrowego żywienia. Ciężka praca i wytrwałość zaowocowały startem w zawodach sylwetkowych. W 2017 roku zdobył 3 miejsce w Next Fitness Model in Wales oraz nagrodę specjalną za najlepiej docięty brzuch.

W następnych latach kontynuował swoją przygodę ze sportem, w szczególności nastawił się na pomoc młodym adeptom. Coaching i bycie trenerem stało się jego kolejną pasją.

Po wielu latach wrócił do Polski, gdzie rozwija swoje pasje związane z coachingiem, trenowaniem sportów sylwetkowych i zdrowym żywieniem.

Od sierpnia 2020 roku jest trenerem w Centrum Młodości.