W naszym fitness klubie siłownia podzielona jest na 3 strefy. Ćwicząc na siłowni sam decydujesz ile czasu ćwiczysz, z jaką intensywnością, jak długie są przerwy między ćwiczeniami.

Siłownia jest pod stała opieką instruktora. Jeśli masz pytania jak wykonać dane ćwiczenie nie wahaj się pytać, gdyż niewłaściwe ich wykonywanie może spowodować ból i inne groźne skutki.

Jeśli chcesz dopasować ćwiczenia pod siebie i swoje potrzeby trener ułoży Ci plan treningowy i przeprowadzi trening personalny (link).

O szczegóły pytaj w recepcji i trenerów.

strefa-cardio

STERFA CARDIO

Strefa Cardio jest wyposażona w bieżnię, rowery i eliptyki, które pomogą zrzucić zbędne kilogramy oraz poprawią sylwetkę i wydolność organizmu.

strefa-silowa

STREFA TRENINGU SIŁOWEGO

W strefie treningu siłowego znajdują się maszyny służące do treningu określonych partii ciała, mające na celu poprawę siły mięśniowej, redukcję tkanki tłuszczowej, a także wymodelowanie sylwetki.

strefa-treningu-personalnego-i-funkcjonalnego

STREFA STRETCHINGU I TRENINGU PERSONALNEGO

Strefa, w której po każdym treningu rozciągamy i uelastyczniamy mięśnie. Możemy w niej wykonywać ćwiczenie z obciążeniem, gumami i innymi przyrządami, które są uzupełnieniem treningu na maszynach, a często alternatywą dla osób, które nie mogą wykonywać pewnych czynności na maszynach.
Strefa dostosowana jest także pod trening personalny, czyli indywidualne ćwiczenia z trenerem w celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów. Więcej o treningu personalnym i funkcjonalnym znajdziesz w zakładce trening personalny.

Ceny

Karnet Siłownia
1 miesiąc b/o
PLN 135,00
3 miesiące b/o
PLN 360,00
1 miesiąc b/o do godz. 16:00
PLN 110,00
3 miesiące b/o do godz. 16:00
PLN 285,00
Siłownia
wejście jednorazowe
PLN 30,00